Trek Charter+ 5 Auto 800 Wh Lowstep 1 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De Charter+ 5 Auto 800 Wh Lowstep is een intuïtieve en aanpasbare elektrische stadsfiets voor woon-werkverkeer en uitstapjes in het weekend. Dankzij de verstelbare cockpit kun je de zithouding veranderen van comfortabel rechtop tot aan een meer actieve zitpositie. Daarnaast zorgt de 80 mm voorvork met luchtvering voor een soepele rit. Hij is uitgerust met een Enviolo versnellingsnaaf met automatisch schakelsysteem en een Gates CDX riemaandrijving voor puur, intuïtief rijplezier en weinig onderhoud. Met een Bosch Performance Line PX-motor en een supergrote 800 Geassembleerd in Duitsland Ontdek de fabriek in het Duitse Saksen, waar alle Europese fietsen van Trek, Electra en Diamant worden gemaakt. Een betere productiemethode voor aluminium In 2024 zijn we gestart met het uitfaseren van aluminium met hoge uitstoot, ten gunste van een duurzamer alternatief op basis van hernieuwbare energie. Met ingang van oktober 2025 is bijna elke aluminium fiets die we maken van emissiearm materiaal, en dat zorgt voor een enorme reductie in uitstoot.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Trek |
| Model: | Charter+ 5 Auto 800 Wh Lowstep |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | DARK WEB |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Remmen (achter): | Shimano MT401\/MT420, hydraulisc Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | Shimano MT401\/MT420, hydraulische schijfremmen, 180 mm remschij Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | Bontrager E6 Hard-Case Lite, reflecterend, stalen hieldraad, 60 tpi, 27.5 x 2.4\ |
| Wielen: | Bontrager Kovee, dubbelwandig, Tubeless Ready, 28-gaats, 23 mm velgbreedte, Presta-ventiel \/\/ Bontrager Kovee, dubbelwandig, T |
| Crankstel: | ProWheel lichtmetaal, 170 mm lengte |
| Ketting: | Gates CDX |
| Standaard: | Pletscher Comp Flex 40 |
| Handvatten: | Trek ergonomisch PRO, lock-on |
| Stuurpen: | Bontrager alloy, 31.8mm clamp, adjustable rise, Blendr compatible, 80mm length |
| Voorvork: | SR Suntour Mobie 34, tapered steerer tube, air spring, adjustable rebound and compression, lockout, 100mm QR, 80mm travel |
| Verlichting (voor): | Trek LED, achterlicht \/\/ Trek LED, koplamp |
| Zadel: | Bontrager Boulevard |
| Zadelpen: | Geveerd, aluminium, 300 mm lang met instelbare veerstijfheid |
| Gewicht: | 42 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 43856 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |