Sparta d-RULE ENERGY M5Tb BES3 5 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
D-RULE ENERGY D53 GREY OLIVE BES-3 NO BATT
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Sparta |
| Model: | d-RULE ENERGY M5Tb BES3 |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 5 x NEXUS 5 |
| Kleur: | Grey Olive Gloss |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | HYDRAULISCHE SCHIJFREM Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | HYDRAULISCHE SCHIJFREM Schijfrem met hydraulische bediening |
| Gewicht: | 31 kg |
| Modeljaar: | 2023 |
| Art. nummer: | 25918 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |