Sparta C-Grid Ultra 7 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
C-GRID ULTRA D51 BLACK-MET NO BATT
| Staat: | Gebruikt |
| Merk: | Sparta |
| Model: | C-Grid Ultra |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x NEXUS 7 |
| Kleur: | Black Metallic Gloss |
| Maat: | 51 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | HT474 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | HT474 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Gewicht: | 28.8 kg |
| Modeljaar: | 2022 |
| Art. nummer: | 43772 |
| Garantie: | 12 maanden dealergarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |