Koga F3 8.0 11 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
F3 8.0 MIXED SIZE L LIMESTONE H. GLOSS
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Koga |
| Model: | F3 8.0 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 11 x ALFINE 11 |
| Kleur: | Limestone High Gloss |
| Maat: | 56 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | MT201\/UR300 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | MT201 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Gewicht: | 17.4 kg |
| Modeljaar: | 2022 |
| Art. nummer: | 38722 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |