Koga F3 6.0 8 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
F3 6.0 LADY SIZE M ONIX H. GLOSS
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Koga |
| Model: | F3 6.0 |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 8 x ALFINE 8 |
| Kleur: | Onix High Gloss |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | MT201\/UR300 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | MT201 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Gewicht: | 17.8 kg |
| Modeljaar: | 2022 |
| Art. nummer: | 40516 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
In verband met bevrijdingsdag zijn wij op 5 mei gesloten.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |