Gazelle Bloom C7 7 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Met de Bloom C7 wordt fietsen met je kinderen en boodschappen doen een feestje. Op- en afstappen gaat gemakkelijk, dankzij de lage en ruime instap. Tussen het zadel en stuur is extra ruimte voor het voorzitje gemaakt. De plaatsing van de accu, in het midden van de fiets, zorgt voor meer stabiliteit en een betere wegligging. Wel zo veilig! Ook zonder zitje is deze e-bike de perfecte lifestylefiets.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Bloom C7 |
| Merk motor: | Shimano |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | LCD-DISPLAY |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Nexus 7 |
| Kleur: | Thunder Grey Glans |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | HD-T280 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | HD-T280 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | Big Apple |
| Wielen: | 910, dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
| Versnellingschakelaar: | Nexus 7 |
| Ketting: | X8, extra sterk, speciaal voor e-bike |
| Standaard: | Jumbo |
| Handvatten: | Aero Leather, luxe lederen handvatten voor een verfijnd gevoel en extra comfort |
| Verlichting (voor): | Axendo 40 Plus |
| Verlichting (achter): | Solo |
| Zadel: | Herz |
| Gewicht: | 26.9 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 44016 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
In verband met bevrijdingsdag zijn wij op 5 mei gesloten.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |