Gazelle Avignon test e-bike 5 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De Avignon biedt het beste van het beste. Luxe onderdelen, zoals een riem, verende voorvork, stille Bosch motor, lederen handvatten en gelzadel geven je een premium rijervaring. Het design is karaktervol met de geroemde Gazelle geometrie: rechtop en comfortabel met brede instap. De Avignon C5 heeft een ingebouwde GPS en vijf versnellingen. Schakelen kan onder belasting, terwijl je fietst.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Avignon test e-bike |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | LCD-DISPLAY |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 5 x Nexus 5 |
| Kleur: | Tropical Blue Glans |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | HD-R3021 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | HD-T3021 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | The Green Marathon |
| Wielen: | ZAC 25, dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
| Versnellingschakelaar: | Nexus 5 |
| Ketting: | CDX |
| Standaard: | Mooi |
| Handvatten: | Aero Leather, luxe lederen handvatten voor een verfijnd gevoel en extra comfort |
| Verlichting (voor): | Fendervision |
| Verlichting (achter): | Commuter Glow |
| Zadel: | Lena Gel |
| Gewicht: | 27.6 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 43864 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |