Koga EVIA Pro Automatic "The Smart System" 1 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
EVIA PT PRO AUTOMATIC L NO BATT
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Koga |
| Model: | EVIA Pro Automatic "The Smart System" |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Lage instap |
| Kleur: | Aubergine Primera Matt |
| Maat: | 56 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Gewicht: | 29.3 kg |
| Modeljaar: | 2023 |
| Art. nummer: | 38154 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |