Cortina Fiets Cortina U4 Mini M24 3 versnellingen met Terugtraprem
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina Transport U4 Mini meisjesfiets in framemaat 24inch. Kleur: Jet Black Matt. Uitgerust met achter een Shimano Nexus 3-traps versnellingsnaaf met terugtraprem en voor een standaardnaaf. Opvallende details: voordrager.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | Fiets Cortina U4 Mini M24 |
| Frametype: | Meisjes |
| Versnellingen: | 3 x Naaf |
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | 42 cm |
| Wielmaat: | 24" |
| Verlichting (voor): | Union 4955 10 lux batterij |
| Verlichting (achter): | Union 4309 batterij |
| Zadel: | Selle Royal 6605 |
| Gewicht: | 18 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 38540 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
In verband met bevrijdingsdag zijn wij op 5 mei gesloten.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |