Cortina Fiets Cortina E-U4 D50 7 versnellingen met Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina elektrische fiets Transport U4 Dames 50cm, Jet Black Matt, Shimano Nexus 7 versnellingsnaaf, rollerbrakes voor en achter, Bosch ActiveLine systeem met middenmotor, wordt geleverd ZONDER accu en acculader. Kleurnummer: UZZ 69005 Matt.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | Fiets Cortina E-U4 D50 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Bosch Active Line 3.0 middenmotor |
| Merk motor: | Bosch |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | STUUR |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Naaf |
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Verlichting (voor): | Cortina Amsterdam powered by e-bike system 18 lux |
| Verlichting (achter): | Union 4370 powered by e-bike |
| Zadel: | Selle Royal Witch |
| Gewicht: | 3 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 38992 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
In verband met bevrijdingsdag zijn wij op 5 mei gesloten.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |