Cortina E-Blau incl.400Wh 7 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina Blau elektrische damesfiets in framemaat 50cm. Kleur: Avond Grijs. Uitgerust met achter een Shimano Nexus 7-traps versnellingsnaaf en met voor en achter hydraulische schrijfremmen. Werkt met een SportDrive 36v systeem met middenmotor. Opvallende details: aluminium frame, in frame geintegreerde accu en verlichting en Gates type CDX beltdrive. Wordt geleverd ZONDER accu en lader. Kleurnummer: UGSW 34735. Vergeet niet om op samenstellen te drukken en de bijbehorende adapter, accu en lader ook te selecteren.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | E-Blau incl.400Wh |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Cortina SportDrive middenmotor |
| Merk motor: | Cortina |
| Vermogen motor: | 250 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | STUUR |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 7 x Naaf |
| Kleur: | Blauw |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Verlichting (voor): | Spanninga X&O Blau integrated in fork 40 lux powered by e-bike system |
| Verlichting (achter): | Cortina Blau powered by e-bike system |
| Zadel: | Selle Royal On |
| Gewicht: | 221 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Art. nummer: | 40060 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
In verband met bevrijdingsdag zijn wij op 5 mei gesloten.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |