Batavus Snake HR3 Cobalt 48/26 3 versnellingen met Terugtraprem
Neem contact met ons op over deze fiets
SNAKE HR3 COBALT 48/26
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | Snake HR3 Cobalt 48/26 |
| Frametype: | Jongens |
| Versnellingen: | 3 x REMNAAF-3 |
| Kleur: | Blauw |
| Maat: | 48 cm |
| Wielmaat: | 26" |
| Remmen (achter): | TERUGTRAPREM Terugtraprem & V-BRAKE Onbekend |
| Remmen (voor): | V-BRAKE V-brake (en cantilever) met kabelbediening |
| Gewicht: | 15 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Art. nummer: | 25198 |
| Garantie: | 24 maanden garantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
In verband met bevrijdingsdag zijn wij op 5 mei gesloten.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |