Batavus Finez 7 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
FINEZ HN7 DONKERBLAUW 61
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | Finez |
| Frametype: | Heren |
| Versnellingen: | 7 x NEXUS 7 |
| Kleur: | Donkerblauw |
| Maat: | 61 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | HYDRAULISCHE SCHIJFREM Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | HYDRAULISCHE SCHIJFREM Schijfrem met hydraulische bediening |
| Gewicht: | 20.4 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Art. nummer: | 24712 |
| Garantie: | 24 maanden garantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
In verband met bevrijdingsdag zijn wij op 5 mei gesloten.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |