Batavus Entr??e E-Go-7 No Ba 7 versnellingen met Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening
Neem contact met ons op over deze fiets
ENTREE E-GO XN7 DONKERBLAUW 51 NO BATT
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | Entr??e E-Go-7 No Ba |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Lage instap |
| Versnellingen: | 7 x Nexus-7 |
| Kleur: | Donkerblauw |
| Maat: | 51 cm |
| Wielmaat: | 26" |
| Remmen (achter): | Rollerbrake Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
| Remmen (voor): | V-BRAKE V-brake (en cantilever) met kabelbediening |
| Gewicht: | 26.7 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 43476 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
In verband met bevrijdingsdag zijn wij op 5 mei gesloten.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |