Batavus CNCTD. E-go® incl. 400Wh 3 versnellingen met Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening
Neem contact met ons op over deze fiets
CNCTD E-GO HN3 ZWART-MAT 55 NO BATT
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Batavus |
| Model: | CNCTD. E-go® incl. 400Wh |
| Locatie motor: | Voorwiel |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Frametype: | Heren |
| Versnellingen: | 3 x NEXUS-3 |
| Kleur: | Zwart Mat |
| Maat: | 55 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | ROLLERBRAKE Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
| Remmen (voor): | ROLLERBRAKE Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
| Gewicht: | 24.2 kg |
| Modeljaar: | 2017 |
| Art. nummer: | 23988 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |