Alpina Yabber 3 versnellingen met Terugtraprem
Neem contact met ons op over deze fiets
Alpina fiets Yabber Jongens, 26inch, Kleur: Sporty Blue Matt - Jet Black Metallic Matt. Uitgerust met achter een Shimano remnaaf met 3 versnellingen en V-brakes voor en achter, verende vork, snelbinders, stickers onder de lak. Kleurnummers: RAL 5026 Met Matt / RAL 9005 Met Matt.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Alpina |
| Model: | Yabber |
| Frametype: | Jongens |
| Versnellingen: | 3 x Naaf |
| Kleur: | Sporty Blue Matt - Jet Black Metallic Matt |
| Maat: | 46 cm |
| Wielmaat: | 26" |
| Verlichting (achter): | IKZI 120 |
| Zadel: | Alpina |
| Gewicht: | 187 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 43788 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |