Alpina Trial 1 versnellingen met Terugtraprem
Neem contact met ons op over deze fiets
Alpina fiets Trial Jongens, 18inch. Kleur: Dark Petrol Matt. Uitgerust met een V-brake voor en een remnaaf achter, aluminium frame. Kleurnummmer: YS 7889 Matt.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Alpina |
| Model: | Trial |
| Frametype: | Jongens |
| Kleur: | Dark Petrol Matt |
| Maat: | 27 cm |
| Wielmaat: | 18" |
| Verlichting (voor): | Geen |
| Verlichting (achter): | Geen |
| Zadel: | Alpina |
| Gewicht: | 1 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 41282 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |