Alpina Ocean 1 versnellingen met Terugtraprem
Neem contact met ons op over deze fiets
Alpina fiets Ocean Meisjes, 20inch. Kleur: Dusk Blue Matt. Uitgerust met achter een remnaaf en een V-brake voor, inclusief mandje, aluminium frame. Kleurnummer: YS 7685 Matt.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Alpina |
| Model: | Ocean |
| Frametype: | Meisjes |
| Kleur: | Dusk Blue Matt |
| Maat: | 31 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Verlichting (voor): | IKZI Dobbel |
| Verlichting (achter): | IKZI 1440123L |
| Gewicht: | 1 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 40992 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
In verband met bevrijdingsdag zijn wij op 5 mei gesloten.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |