Alpina Clubb 1 versnellingen met Terugtraprem
Neem contact met ons op over deze fiets
Alpina fiets Clubb Meisjes, 22inch. Kleur: Rose Gold Matt. Uitgerust met een V-brake voor en een remnaaf achter, inclusief voordrager, aluminium frame. Kleurnummer: YS 8360 Matt.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Alpina |
| Model: | Clubb |
| Frametype: | Meisjes |
| Kleur: | Rose Gold Matt |
| Maat: | 34 cm |
| Wielmaat: | 22" |
| Verlichting (voor): | IKZI Dobbel |
| Verlichting (achter): | IKZI 120 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Modeljaar: | 2023 |
| Art. nummer: | 43735 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |