Alpina Cargo M16 1 versnellingen met Terugtraprem
Neem contact met ons op over deze fiets
Alpina fiets Cargo Meisjes, 16inch. Kleur: Berry Red Matt. Uitgerust met een V-Brake voor en een remnaaf achter, inclusief voordrager en aluminium frame. Kleurnummer: YS 9037-1 Matt.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Alpina |
| Model: | Cargo M16 |
| Frametype: | Meisjes |
| Kleur: | Berry Red Matt |
| Maat: | 28 cm |
| Wielmaat: | 16" |
| Verlichting (voor): | Geen |
| Verlichting (achter): | Geen |
| Gewicht: | 129 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 43816 |
| Garantie: | 24 maanden fabrieksgarantie |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!
Fietsverzekering
Bij Romijnders Tweewielers verzorgen wij verzekeringen op maat. Meer info? Stuur ons een mail.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Woensdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Donderdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Vrijdag: | 9.00 - 12.30 uur - 13.00 - 18.00 uur |
| Zaterdag: | 9.00 - 17.00 uur |
| Zondag: | Gesloten |